Выберите населенный пункт:
Укр | Рус

Інтерактивне телебачення

Интерактивное телевидение

Наш телевізійний партнер ОМЕГА ТВ представляє можливість перегляду більш ніж 180 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який смак! Ви можете переглядати улюблені канали на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Більш того один клієнт в рамках свого договору, може активувати до 5-и пристроїв, отримати доступ до програми передач для кожного каналу, перегляду минулих передач. Кожен член сім'ї буде дивитися те, що хоче.

Більше не буде сімейної боротьби за пульт! Дружина може дивитися улюблений серіал по телевізору, чоловік - довгоочікуваний футбольний матч на комп'ютері, а діти - дивитися мультики на ноутбуці або планшеті.

Наш телевизионный партнер ОМЕГА ТВ представляет возможность просмотра более чем 180 рейтинговых украинских и зарубежных телеканалов на любой вкус! Вы можете просматривать любимые каналы на телевизорах и ноутбуке, планшете и смартфоне! Более того, один клиент в рамках своего договора, может активировать до 5-и устройств, получить доступ к программе передач для каждого канала, просмотра прошлых передач. Каждый член семьи будет смотреть, что хочет.

Больше не будет семейной борьбы за пульт! Жена может смотреть любимый сериал по телевизору, муж - долгожданный футбольный матч на компьютере, а дети - смотреть мультики на ноутбуке или планшете.

 • Одна підписка на всі пристрої

  Единая подписка на все устройства

  5 пристроїв - одна ціна! Підключи будь-які п'ять пристроїв до одного аккаунту (смартфон, телевізор, планшет, комп'ютер, ноутбук), а плати лише за один!

  5 устройств – одна цена! Подключи любые пять устройств к одному аккаунту (смартфон, телевизор, планшет, компьютер, ноутбук), а плати только за одно!

 • Батьківський контроль

  Родительский контроль

  Якщо Ви перейшли на перегляд телеканалів в режимі онлайн, то не варто забувати, що до нього є доступ і у ваших дітей. Не всі батьки замислюються про те, що саме їх діти дивляться по телевізору. Функція «батьківський контроль» допоможе уникнути перегляд небажаного контенту.

  Если Вы перешли на просмотр телеканалов в режиме онлайн, то не стоит забывать, что к нему есть доступ и у ваших детей. Не все родители задумываются о том, что именно их дети смотрят по телевизору. Функция «родительский контроль» поможет избежать просмотр нежелательного контента.

 • Вибране

  Избранное

  Додавайте канали в «Вибране», щоб мати швидкий доступ до улюблених телепередач.

  Добавляйте каналы в «Избранное», чтобы иметь быстрый доступ к любимым телепередачам и фильмам.

 • Перемотка

  Перемотка

  Не пропускай улюблених епізодів, насолоджуйся контентом з функцією «Перемотка», у Вас є можливість пропускати рекламу або перемотати назад найкращі моменти улюблених телепередач і фільмів.

  Не упустите любимых эпизодов, наслаждайся контентом с функцией «Перемотка», у Вас есть возможность пропускать рекламу или перемотать назад лучшие моменты любимых телепередач и фильмов.

 • Пауза єфіру

  Пауза эфира

  Функція «Пауза» дозволяє зупинити трансляцію та продовжити перегляд з того самого моменту, на якому Ви зупинилися.

  Функция «Пауза» позволяет остановить трансляцию и продолжить просмотр с того самого момента, на котором Вы остановились.

 • Архів телепередач

  Архив телепередач

  Функція «Архів» дозволяє переглядати передачі, які вже були в ефірі протягом останніх 7-ми днів. Ви можете вибрати будь-який контент за настроєм і дивитися його в будь-який час без прив'язки до ефіру і без реклами.

  Функция «Архив» позволяет просматривать передачи, которые уже были в эфире в течении последних 7-ми дней. Вы сможете выбрать любой контент по настроению и смотреть его в любое время без привязки к эфиру и без рекламы.

 • Програма телеканалу

  Программа телеканала

  За допомогою цієї функції Ви зможете не тільки ознайомитися з анонсом, а й знати, скільки часу пройшло від початку поточного передачі або фільму. Не треба переключатися з каналу на канал у пошуках цікавої передачі. Чи не відволікаючись від перегляду Ви можете дізнатися, що йде в даний момент по іншим телеканалам. До того ж, ця опція дає можливість отримати більш детальну інформацію про ту чи іншу програму: жанр телепередачі, рік створення, акторський склад, вікові обмеження і т.д.

  С помощью этой функции Вы сможете не только ознакомиться с анонсом, но и знать, сколько времени прошло от начала текущей передачи или фильма. Не надо переключаться с канала на канал в поисках интересной передачи. Не отвлекаясь от просмотра Вы можете узнать, что идет в данный момент по другим телеканалам. К тому же, эта опция дает возможность узнать больше информации о той или иной программе: жанр телепередачи, год создания, актерский состав, возрастные ограничения и т.д.

UA:Ефір UA:Ефір 172
Каналов (114 HD)
5 Пристроїв 5 Устройств Онлайн перегляд Онлайн просмотр 99.00 грн/мес
Премiум Премiум 187
Каналов (121 HD)
5 Пристроїв 5 Устройств Онлайн перегляд Онлайн просмотр 109.00 грн/мес
VIP HD VIP HD 209
Каналов (141 HD)
5 Пристроїв 5 Устройств Онлайн перегляд Онлайн просмотр 129.00 грн/мес

Не знаєш який тариф вибрати?

Не знаешь какой тариф выбрать?

Відкрий їх порівняння!

Открой их сравнение!

Дивитися можна на будь-якому пристрої

Смотреть можно на любом устройстве

Додаток OmegaTV працює на будь-якій платформі:

Приложение OmegaTV работает на любой платформе:

Плати за рік та отримуй медіабокс у подарунок

Плати за год и получи мадиабокс в подарок

Android Смартфон

Цифрове інтерактивне телебачення завжди з тобою! В дорозі, на прогулянці, вдома - дивіться фільми та передачі всюди, де є доступ до інтернету.

Цифровое интерактивное телевидение всегда с тобой! В дороге, на прогулке, дома — смотрите фильмы и передачи везде, где есть доступ к интернету.

Android Планшет

Останнім часом все більша кількість людей відмовляється від телевізора на користь інтернету. Але що робити якщо так хочеться подивитися фільм або новий випуск ток-шоу, але немає телевізора? Перетворіть в телевізор планшет! Просто завантажуйте з Play Market додаток і насолоджуйтеся переглядом!

В последнее время все большее количество людей отказывается от телевизора в пользу интернета. Но что делать если так хочется посмотреть фильм или новый выпуск ток-шоу, но нет телевизора? Превратите в телевизор планшет! Просто скачайте в Play Market приложение и наслаждайтесь просмотром!

iPhone та iPad

iPhone и iPad

Зручно та мобільно, переглядайте улюблені телепередачі в дорозі, на роботі, в будь-якому місці де є інтернет, на улюбленому смартфоні або айпаді. Завантажуйте додаток з Аpp Store.

Удобно и мобильно, просматривайте любимые телепередачи в дороге, на работе, в любом месте, где есть интернет, на любимом смартфоне или айпаде. Загружайте приложение с Аpp Store.

Smart TV

Виберіть модель вашого пристрою, щоб отримати докладний посібник з встановлення

Выберите модель вашего устройства, чтобы получить подробное руководство по установке

Samsung Tizen TV (2015 та новіше)

Samsung Tizen TV (2015 и новее)

Широкі можливості ОМЕГА ТВ дають можливість насолоджуватися переглядом телепередач в HD якості на всіх телевізорах Samsung починаючи з 2015 року моделі випуску. Дотримуйтесь інструкцій за посиланням і дивіться OmegaTV на вашому пристрої.

Широкие возможности ОМЕГА ТВ дают возможность наслаждаться просмотром телепередач в HD качестве на всех телевизорах Samsung. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве.

Samsung Orsay TV (2011 - 2014)

Широкі можливості ОМЕГА ТВ дають можливість насолоджуватися переглядом телепередач в HD якості на всіх телевізорах Samsung починаючи з 2015 року моделі випуску. Дотримуйтесь інструкцій за посиланням і дивіться OmegaTV на вашому пристрої.

Широкие возможности ОМЕГА ТВ дают возможность наслаждаться просмотром телепередач в HD качестве на всех телевизорах Samsung. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве.

LG WebOS (2014 і новіше)

LG WebOS (2014 и новее)

Широкі можливості ОМЕГА ТВ дають можливість насолоджуватися переглядом телепередач в HD якості на всіх телевізорах LG. Дотримуйтесь інструкцій по посиланню і дивіться OmegaTV на вашому пристрої.

Широкие возможности ОМЕГА ТВ дают возможность наслаждаться просмотром телепередач в HD качестве на всех телевизорах LG. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве.

LG NetCast (2011–2016)

LG NetCast (2011–2016)

Дивіться телебачення на широкоформатному телевізорі LG. Дотримуйтесь інструкцій по посиланню і дивіться OmegaTV на вашому пристрої

Смотрите телевидение на широкоформатном телевизоре LG. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве

Sony Opera TV (2013 і новіше)

Sony Opera TV (2013 и новее)

Переглядайте телебачення на широкоформатному телевізорі Sony. Дотримуйтесь інструкцій за посиланням і дивіться OmegaTV на вашому пристрої.

Смотрите телевидение на широкоформатном телевизоре LG. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве

Philips Android TV (2015 і новіше)

Philips Android TV (2015 и новее)

Смотрите телевидение на широкоформатном телевизоре Philips. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве

Смотрите телевидение на широкоформатном телевизоре Philips. Следуйте инструкциям по ссылке и смотрите OmegaTV на вашем устройстве

Приставка ТБ

Приставка ТВ

Якщо Ваш телевізор не має функцію SMART - не біда! Адже за допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій.

Если Ваш телевизор не имеет функцию СМАРТ — не беда! Ведь при помощи мультимедийной приставки Вы можете превратить любой телевизор в самое современное устройство.

Наверх
 • Техпідтримка

 • тел.: (050) 814-50-24,
  тел.: (093) 814-50-24,
  тел.: (067) 814-50-24,
  e-mail: support@slav.dn.ua

↓ Пропозиції ↓

 • Ресурси

 • www.six.net.ua
  форум Slavyansk Internet eXchange
  tvplus.dn.ua
  Газета
  www.svyatogorsk.dn.ua
  Информационный сайт о г.Святогорске
  www.slavrada.gov.ua
  Интернет-портал Славянского городского совета
  spinning.dn.ua
  Сайт любителей спиннинговой ловли Донбасса